aktualnie: ZAMKNIĘTE

Maciej Maniewski to prawdziwy mistrz nożyczek. Stylista potrafi naprawdę efektownie odmienić wygląd – wystarczy tylko wspomnieć, że to właśnie on odpowiedzialny jest za metamorfozy uczestniczek programu „Stablewskiej sposób na modę”. To także prowadzący programu „Afera Fryzjera”, który można oglądać w TVN Style. Stylista jest również twórcą oraz wykładowcą na akademii fryzjerstwa, w której swoje umiejętności doskonalą najlepsi specjaliści z branży.

Salon Macieja Maniewskiego zlokalizowany jest w samym centrum Katowic, w prestiżowej lokalizacji przy ul. 3 maja 17. Wśród oferowanych tu usług można znaleźć pakiety zabiegów fryzjerskich, pozwalające na przeprowadzanie prawdziwych metamorfoz. Są to efektowne koloryzacje, oryginalne strzyżenie czy modelowanie. Można tu również zregenerować włosy, dzięki różnego rodzaju zabiegom odżywczym. W salonie dostępna jest także usługa kreacji fryzury przez samego Macieja Maniewskiego. Mistrz przeprowadza metamorfozy kobiet i mężczyzn.

Nie bez znaczenia pozostaje także atmosfera salonu Maniewskiego, który został ulokowany w naprawdę nietuzinkowym wnętrzu. Secesyjna aranżacja została wzbogacona o nowoczesne detale. To wyjątkowe połączenie, które inspiruje do tworzenia fryzur, łączących w sobie elegancję klasyki ze świeżością obowiązujących trendów. Warto podkreślić, że z usług Macieja Maniewskiego można skorzystać nie tylko w Katowicach, ale także w Warszawie i Krakowie. Nie czekaj. Już teraz umów się na stylizację fryzury u prawdziwych specjalistów!

Galeria

DANE KONTAKTOWE

Maniewski Katowice

3 Maja 17
40-097 Katowice

GODZINY OTWARCIA

Pn
09:00 - 21:00
Wt
09:00 - 21:00
Śr
09:00 - 21:00
Czw
09:00 - 21:00
Pt
09:00 - 21:00
Sb
09:00 - 18:00
Nd ZAMKNIĘTE